ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRIVIUM PLUS o.p.s.

Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRIVIUM PLUS o.p.s.
Kontakt: DOBŘANY 2, 51801 DOBŘANY - DOBRUŠKA
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Zaměření: ZÁKLADNÍ ŠKOLA S INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM KE KAŽDÉMU. WWW.TRIVIUM.CZ
Počet žáků školy: 132
Cíle, vize školy: SILNÁ HORSKÁ ŠKOLA V POHRANIČÍ, KTERÁ VZDĚLÁVÁ INDIVIDUÁLNĚ A MODERNĚ, CHCEME DOKÁZAT, ŽE VZDĚLÁVÁNÍ NA VESNICI JE NA STEJNÉ ÚROVNI, NEBO MOŽNÁ I NA LEPŠÍ, NEŽ VZDĚLÁVÁNÍ VE VELKÝCH MĚSTSKÝCH ŠKOLÁCH. LOGO ŠKOLY: TRIVIUM PLUS - BEZPEČNOU CESTOU LABYRINTEM POZNÁNÍ.
Úspěch školy: VÝHERCE REPUBLIKOVÉ SOUTĚŽE ŠKOLNÍCH ČASOPISŮ VÝBORNÉ VÝSLEDKY SCIO TESTY POZVÁNÍ OD MINISTRYNĚ ŠKOLSTVÍ AUDITOREM DAP SERVICES ŠKOLA HODNOCENA, JAKO ŠKOLA S NEJLEPŠÍ VZDĚLÁVACÍ ATMOSFÉROU V ROCE ZA POSLEDNÍCH 7 LET SE ZVÝŠIL POČET ŽÁKŮ O 90 %. DO NAŠÍ ŠKOLA DOJÍŽDĚJÍ ŽÁCI MNOHDY I 20 KM DENNĚ, NAVŠTĚVUJÍ JI ŽÁCI Z MĚST, KTEŘÍ DALI PŘEDNOST KVALITNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ NA VENKOVĚ.
Důvody: KAŽDÁ TAKOVÁ AKCE JE PRO ŠKOLU VÝZVOU, KTERÁ NÁS POSUNE DÁL. KAŽDÝ SPOLEČNÝ PROJEKT, NA KTERÉM SPOLUPRACUJE CELÁ ŠKOLA, ŠKOLU OBOHATÍ. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ, MYSLÍME SI, ŽE JSME SVOU POLOHOU V ORLICKÝCH HORÁCH ZAJÍMAVÍ A RÁDI JEŠTĚ VÍCE ZVEŘEJNÍME NAŠE PRÁCI.
Veřejné aktivity: VYSTUPOVÁNÍ NA KULTRUNÍCH AKCÍCH V OKOLÍ, POŘÁDÁNÍ VÁNOČNÍ A LETNÍ AKADEMIE, DEN ZEMĚ, ATD.
Výjimečnost: PŮSOBÍME V MALINKÉ OBCI V ORLICKÝCH HORÁCH - ŠKOLA JE POSAZENA V NÁDHERNÉM VESNICKÉM PROSTŘEDÍ ORLICKÝCH HOR, MOMENTÁLNĚ MÁ ŠKOLA STEJNÝ POČET ŽÁKŮ JAKO JE OBYVATEL V OBCI :-) 132

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu