ZŠ Pavlišovská : "Děkujeme všem".

19.10.2011

Sláva se dnes konala v obci Babí, která je kousek od města Náchod. Podívejte se na aktuální, tj. dnešní předávání ceny další skvělé škole ZŠ Pavlišovská.

Sláva se dnes konala v obci Babí, která je kousek od města Náchod. Zde byl dnes slavnostně předán prestižní diplom ZŠ Pavlišovská, která zvítězila v 5. dílu pořadu Nejlepší česká škola.  „ZŠ Pavlišovská Náchod děkuje všem, kteří jste podpořili naši školu a díky Vašim hlasům nás posunuli o krůček dál k vítězství v projektu Nejlepší česká škola. Moc si toho vážíme“, sdělila ředitelka školy Zuzana Hoffmannová.

Jedna z místních tříd byla v době oběda  zcela zaplněna všemi žáky a učiteli, kteří se sešli převzít tuto cenu regionálního vítěze. Tu jim předal zakladatel portálu UČENÍ ONLINE, Robert Neubert, který současně řekl: „Tento projekt má mimo jiného za cíl posilovat vztahy. Ty jsou v dnešní době na tom podobně jako brontosaurus, tedy na vyhynutí. Doba je natolik dynamická, hektická, materiálně založená, že lidé mnohdy procházejí kolem míst, která jsou v jejich životech důležitá bez známky jakékoliv pozornosti a o vazbě vůbec nemluvě. Nevšímavost znamená často sobeckost, nechuť se na čemkoliv podílet, čehokoliv se účastnit. Tento pořad má mimo jiného ambice to změnit. Budu rád, když ve Vás vyvolá pozitivní a hlavně trvalé vztahy! Posílí vazby, kořeny,  sounáležitost, zájem k místům, která jsou pro každého z nás důležitá a provází nás celým životem.“

 

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu