ZŠ Magic Hill dnes obdržela cenu za profesionalitu

13.10.2011

Podívejte se na předávání ceny za profesionalitu, kterou obdržela ZŠ Magic Hill

Cena za profesionalitu– „Umět něco hodně dobře“.

„Je mi  ctí Vám dnes předat cenu odborné poroty za profesionalitu“, započal ředitel portálu UČENÍ ONLINE slavnostní předávání certifikátu v ZŠ Magic Hill v Říčanech u Prahy v zaplněné tělocvičně. Na jeho otázku, co je to ta profesionalitu se hlásí chlapec z 3. třídy a sděluje : „To je něco takového, jako že někdo umí něco hódně dobře“.

 „Bohužel dnešní doba je chudá na kvalitu. Na místo snahy o posilování profesionality slyšíme častěji slova jako praktický, pohodlný, průměrný. Jsem rád, že se najdou i ti, kterým průměr nestačí“, sdělil Neubert všem žákům místní školy a předal diplom řediteli školy panu Janu Vodovi.

Šéf portálu UČENÍ ONLINE s posláním místním žákům školy

 

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu