ZŠ Karla Čapka - vítěz 1. dílu

20.09.2011

Diplom za vítězství v pražském kole soutěže Nejlepší česká škola zná svého majitele: Je jím Základní škola Karla Čapka v Kodaňské ulici ve Vršovicích. Podívejte se na předání.

 

O jejím prvenství rozhodli televizní diváci, rozhlasoví posluchači a v neposlední řadě čtenáři Pražského deníku, kteří posílali třem pražským finalistům své hlasy.

„Slyšela jsem, že chvílemi to prý bylo těsné a že sportovní škola v Edenu se zdála být favoritem, ale nakonec se přízeň hlasujících přiklonila na naši stranu.  Beru  to hlavně jako ocenění celého učitelského sboru a také rodičů našich dětí, kteří se snaží škole pomáhat a propagovat ji,“ řekla při přebírání diplomu ředitelka ZŠ Karla Čapka Ivana Vaňková.

„Nyní se postupně dostane na ocenění škol v jednotlivých krajích a vítězové budou soutěžit dál o celostátní titul Nejlepší česká škola. Ten bude udělen na závěr školního roku, konkrétně v červnu 2012,“ objasnil další průběh soutěže její duchovní otec a ředitel portálu Učení online Robert Neubert.

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu