ZŠ Áleská z Bíliny - vítěz 2. dílu

30.09.2011

V regionálním kole o Nejlepší českou školu postoupila Základní škola Áleská z Bíliny. Podívejte se na udílení ceny.

 

NEJ, NEJ A NEJ. soutěž o nejkrásnější dívku, o nejsilnějšího muže či o
nejchytřejšího „voříška“ všichni známe. O tu nej se ale také utkaly
školy v kraji! A jak to dopadlo? V regionálním kole o nejlepší českou
školu postoupila Základní škola Áleská z Bíliny. Do užšího výběru postoupila
se základní školou Komenského v Mostě a Vojnovičovou v
Ústí nad Labem. Bílinská škola v regionálním hlasování zvítězila a
obdržela od ředitele portálu Učení online Roberta Neuberta diplom.
Na snímku s ředitelkou školy Boženou Holkovou. Foto: Deník/Jan Vraný

NEJ, NEJ A NEJ. soutěž o nejkrásnější dívku, o nejsilnějšího muže či onejchytřejšího „voříška“ všichni známe. O tu nej se ale také utkalyškoly v kraji! A jak to dopadlo? V regionálním kole o Nejlepší českou školu postoupila Základní škola Áleská z Bíliny. Do užšího výběru postoupilase základní školou Komenského v Mostě a Vojnovičovou vÚstí nad Labem. Bílinská škola v regionálním hlasování zvítězila aobdržela od ředitele portálu Učení online Roberta Neuberta diplom.Na snímku s ředitelkou školy Boženou Holkovou. Foto: Deník/Jan Vraný

 

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu