ZŠ Adélka dnes obdržela cenu za sympatie

12.10.2011

Podívejte se na předávání ceny za sympatie, kterou obdržela ZŠ Adélka

Robert Neubert, zakladatel portálu UČENÍ ONLINE dnes předal řediteli ZŠ Adélka Vladislavu Halíkovi cenu odborné poroty za sympatie a přátelskou atmosféru. ZŠ Adélka na základě toho postupuje do finále celonárodní soutěže Nejlepší české školy.

Při předávání ceny Neubert sdělil, že : „ Škola to nejsou jen nové vědomosti, úkoly, písemky a vysvědčení na konci roku. Škola to je i místo, které na nás nějak působí. Už to zda-li do konkrétní školy chodí děti rádi leccos napoví. Žák, který je správně motivován, těší se, cítí se ve škole dobře, je schopen tuto vlnu prosazovat i ve svém okolí, ve společnosti. Právě proto je třeba si všímat atmosféry každé školy, která nevznikne jen tak od sebe, ale je odrazem, duševním přesvědčením a náročnou alchymií všech kantorů, kteří danou školu vytvářejí“.   

Zleva ředitel ZŠ Adélka, Vladislav Halík

 

zakladatel portálu UČENÍ ONLINE, Robert Neubert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu