Změna termínu finálového vyhodnocení

16.04.2012

Zveme všechny příznivce pořadu Nejlepší česká škola na závěrečné klání regionálních vítězů. Datum finálového klání se mění na pondělí 18.6.2012. Od 19. hodin bude Český rozhlas vysílat živý přenos z otáčivého hlediště. 

V kombinaci  skutečností, jako jsou změna programu Jihočeského divadla, změnách na MŠMT, možnosti živého vysílání Českého rozhlasu přímo z akce a dalších, jsme nuceni těmito okolnostmi změnit termín konání závěrečného vyhodnocení 1. cyklu projektu Nejlepší česká škola.

 

Datum finálového klání se mění na pondělí 18.6.2012.

 

Děkujeme za pochopení a budu se těšit, že přijedete podpořit vaši oblíbenou školu .

 

jeviště, kde proběhne hlavní program Nejlepší české školy

jeviště a kulisa místního zámečku

otáčivé hlediště Jihočeského divadla

zámecký park v blízkosti otáčivého hlediště

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu