Za účasti čertů a andělů dostala ZŠ Jistota diplom

06.12.2011

Za účasti čertů, andělů předal dne 6.12. cenu za 11.díl zakladatel portálu UČENÍ ONLINE Robert Neubert ředitelce ZŠ Jistota, paní Marii Turkové.

Robert Neubert předal žákům, rodičům a dětem toto poselství : „ Jsem velmi rád, že jsem mohl navštívit právě vaši školu a to ze dvou důvodů. Za prvé proto, že nabízí vskutku unikátní přístup k výuce a vzdělávání a všude, kam se lze podívat srší inspirace. Za druhé kvůli tomu, že nese pochodeň se slovem POMOC. To je slovo, které mnozí lidé v dnešní době považují za slabost, malichernost, zbytečnost. Těší mě, že existují školy, kde slovo POMOC našlo své pravé místo. Místo dělat radost ostatním bez ohledu na své pohodlí“.

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu