Sledujte dnes 4. díl

29.09.2011

Sledujte dnes 4. díl pořadu Nejlepší česká škola.

Kde můžete pořad sledovat, poslouchat  ?

 

Od 15:50 

1) Web Nejlepší česká škola  www.nejlepsiceskakola.cz  / odkaz  videogalerie

2) ČT2

 

od 18:00

1) UČENÍ ONLINE www.ucenionline.com

 

od 19:10

 

1) Český rozhlas 2  www.rozhlas.cz 

 

Hlasujte v nové soutěži o nejlepší českou základku! Odborná porota vybrala pro každý díl z jednotlivých krajů nejzajímavější školy, kterými vás provedou ti nejpovolanější - tamější žáci a žákyně. Jejich úkolem je představit originálním způsobem svou školu, nakouknout do oblíbených předmětů a seznámit nás s pedagogickým sborem i školními aktivitami. Heslo? Legrace především!
Ve čtvrtém dílu se pojedeme podívat do Plzeňského kraje. Navštívíme základní soukromou školu Adélka v Mašovicích a také školy z Hartmanic a Rokycan. Jaké to je, když člověk může ve škole chovat kupříkladu kozu?

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu