PRÁVĚ TEĎ - Český rozhlas 2

15.09.2011

Opět na ČRo i dnes můžete poslouchat Nejlepší českou školu. Pište na domino@rozhlas.cz . Tentokrát Ústí nad Labem

Chcete pro svou školu ještě navíc vybojovat pohár Českého rozhlasu? Poslouchejte každý čtvrtek v 19:10 pořad DOMINO na ČRo 2. Startujeme 8.9.2011. O vaší přízeň budou bojovat vždy tři školy z jednoho kraje, které prošly soutěžním kláním v České televizi.

Domino – rozhlasový magazín pro všechny holky a kluky, kteří umějí poslouchat. Dnes 15. září po 19 hodině opět Nejlepší česká škola v Dominu.

 

Ano slyšeli jste správně, vzdělávací portál Učení online vyhlašuje celoroční soutěž o nejlepší českou školu. Pro tu svou můžete hlasovat na stránkách http://www.nejlepsiceskaskola.cz/hlasuj .

Český rozhlas Dvojka a hlavně Domino nezůstává pozadu a proto i my vyhlašuje sesterskou soutěž „Nejlepší česká škola posluchačů Domina“. Každý čtvrtek vám představíme vždy tři školy z určitého kraje a vy pro tu svou oblíbenou můžete hlasovat na adrese domino.rozhlas.cz. Škola, která na této adrese získá největší počet hlasů, získá v rámci celostátního vyhlášení Pohár Českého rozhlasu.

Hlasujte v nové soutěži o nejlepší českou základku! Odborná porota vybrala pro každý díl z jednotlivých krajů nejzajímavější školy, kterými vás provedou ti nejpovolanější - tamější žáci a žákyně. Jejich úkolem je představit originálním způsobem svou školu, nakouknout do oblíbených předmětů a seznámit nás s pedagogickým sborem i školními aktivitami. Heslo? Legrace především!
Ve druhém dílu se pojedeme podívat do Ústeckého kraje. Navštívíme základní školy z Mostu, Bíliny a Ústí nad Labem. Jestlipak už jste také někdy spali ve školní tělocvičně? Jaký k tomu může být důvod?

Pokud jste z dané školy, nebo jí znáte anebo se chcete na cokoli zeptat – pište na adresu domino@rozhlas.cz nebo na Facebooku Nejlepší české školy.

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu