Odpovědi na časté dotazy

11.12.2010

V souvislosti s natáčením pořadu se ptáte nejčastěji na tyto dotazy

Nejčastější dotazy :

1. Jak a kdo může přihlásit naši školu do pořadu ?

Vaši školu může přihlásit do pořadu jakýkoliv kmenový zaměstnanec ( ředitel, učitel, školník ...) školy a to na stránce Registrace školy  ( následně je kontaktováno vedení školy, které musí potvrdit registraci )


2. Jak poznám, že naše škola byla správně registrována ?

Vaše škola je po přihlášení zkontrolována ověřovacím systémem. Pokud se objeví na stránce  Seznam škol  tak je korektně zapsána v registraci . Pozor ! Kontrola Vaší registrace trvá 48 hodin a na stránce Seznam škol se po Vašem zápisu škola může objevit až za několik dní.


3. Jak se dozvím, že naše škole byla vybrána do TV natáčení

U Vaší školy se objeví ikona - NATÁČENÍ

Bude Vás kontaktovat produkční pořadu a domluví s Vámi vhodný termín natáčení a všechny podrobnosti.  


4. Můžeme se na natáčení připravit ? Je natáčení "živé" ?

Ano, na natáčení se můžete připravit. S dosatečným časovým předstihem bude produkční telefonovat kontaktní osobě uvedenou v registraci, které pošle veškerý obsah, na který se může škola před natáčením připravit . 

Ne, pořad se nevysíá živě z místa, ale tzv. se předtáčí. Tzn. že jsou spolu s vedením školy vybrány následně jen ty nejlepší záběry, momenty a ty se setříhají do filmového portrétu školy.


5.  Kdo a podle jakých kritérií hodnotí školy ?

Během celého pořadu se k jednotlivým školám vyjadřuje odborná komise složená z řad vladních a nevládních organizací. Každý člen komise posuzuje školu ze svého profesního pohledu a dává ji známku . POZOR : komise  má pouze poradní hlas a její body celkově nerozhodují o tom, která škola se dostane do finále.

Školy hodnotí diváci pořadu. Ti mají zásadní vliv na to, která škola vyhraje - je jim nesympatičtější, nejprofesionálnější a celkově nejlepší. Každý divák může pomocí kombinace skriptu, ID, mailu atd, hlasovat pouze jednou.  


6. Jaké jsou plánované výhry ?

Každá registrovaná škola má zvýhodněné podmínky od partnerů pořadu ( zašleme v únoru na všechny registrované seznam produktů )

Škola, která vyhraje regionální prestižní certifikát - jež může užívat po dobu 1 roku + věcné ceny ( např. notebooky, SW atd.)

Škola, který vyhraje celonárodní kolo obdrží :

1) Certifikát NEJLEPŠÍ ČESKÁ ŠKOLA

2) LOGA - jež smí veřejně užívat po dobu 1 roku

3) Sošku NEJLEPŠÍ ČESKÉ ŠKOLY

4) Věcné ceny - př. SW, notebooky, projektory , interaktivní tabule...

5) Peněžní poukázku - v rozsahu plnění partnerů / předpoklad  od 100 000,-Kč. - 1000 000,-Kč /


Pokud máte nějaké další dotazy pište je na info@ucenionline.com

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu