Gratulujeme vítězi 6. dílu, za chvíli možná i indiáni.

20.10.2011

Gratulujeme vítězům 6. dílu ZŠ Babice nad Svitavou. Za chvíli se můžete těšit na skvělý tanec, indiány, pohádku a kouzla na počítači.

Hlasujte v soutěži o nejlepší českou základku! Odborná porota vybrala pro každý díl z jednotlivých krajů nejzajímavější školy, kterými vás provedou ti nejpovolanější - tamější žáci a žákyně. Jejich úkolem je představit originálním způsobem svou školu, nakouknout do oblíbených předmětů a seznámit nás s pedagogickým sborem i školními aktivitami. Heslo? Legrace především! Ve sedmém dílu se pojedeme podívat do Ústeckého kraje. Navštívíme základní školy z Mostu, Rumburku a Děčína. Pravěké vyučování v 21. století? Pro některé nadšené učitele to není žádný problém. Sami se totiž taky mohou lecčemu přiučit...

Podívejte se na skvělý tanec, indiány, pohádku ve škole, kouzla s počítačem a mnohem více ....

 

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu