DNES v 19:10 na Českém rozhlasu 2

08.09.2011

Chcete pro svou školu ještě navíc vybojovat pohár Českého rozhlasu? Poslouchejte každý čtvrtek v 19:10 pořad DOMINO na ČRo 2. Startujeme 8.9.2011.  O vaší přízeň budou bojovat vždy tři školy z jednoho kraje, které prošly soutěžním kláním v České televizi.

Domino – rozhlasový magazín pro všechny holky a kluky, kteří umějí poslouchat. Dnes 8. září po 19 hodině startuje jedno z nejsvátečnějších Domin.

 

Ano slyšeli jste správně, vzdělávací portál Učení online vyhlašuje celoroční soutěž o nejlepší českou školu. Pro tu svou můžete hlasovat na stránkách http://www.nejlepsiceskaskola.cz/hlasuj .

Český rozhlas Dvojka a hlavně Domino nezůstává pozadu a proto i my vyhlašuje sesterskou soutěž „Nejlepší česká škola posluchačů Domina“. Každý čtvrtek vám představíme vždy tři školy z určitého kraje a vy pro tu svou oblíbenou můžete hlasovat na adrese domino.rozhlas.cz. Škola, která na této adrese získá největší počet hlasů, získá v rámci celostátního vyhlášení Pohár Českého rozhlasu.

Dneska vysíláme z Prahy a tudíž se nám představí tři školy z kraje Praha. Vítám ve studiu zástupce : ze ZŠ Karla Čapka – Kodaňská : paní učitelku Alenu Vávrovou a studenta Jakuba Tesaře, dobrý večer, ahoj. Dále ze ZŠ Škola hrou : pan ředitele Jindřicha Kitzbergera a studentku Katku Vaňkovou, dobrý večer, ahoj. A třetí zástupce ze ZŠ Eden : ředitelku školy Janu Churáčkovou a studenta Lukáše Plochého, dobrý večer.

Pokud jste z dané školy, nebo jí znáte anebo se chcete na cokoli zeptat – pište na adresu  domino@rozhlas.cz nebo na Facebooku Nejlepší české školy.

 

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu