Ceny pro vítěze jsou dokončeny

04.03.2012

Byly dokončeny ceny, broušené vázy ve tvaru HVĚZDY na několikastupňovitém podstavci, jež budou předány 21.6.2012.

Tyto ceny navrhli a vyrobili skláři ve sklárně Rückl Crystal a mají připomínat symbol celého pořadu hvězdu vsazenou na broušeném podstavci.

Tyto zvláštní ceny obdrží – vítězové regionálních kol + škola, jež vyhraje celostátní kolo dostane speciální cenu – viz. níže . Na každé ceně je symbol pořadu a název školy, jež vyhrála regionální díl. Celkem tedy bude předáno 16 regionálních a 1 hlavní cena.

Pro zajímavost regionální ceny váží 2kg, jsou 32 cm vysoké a 18 široké.

Hlavní cena - broušená váza ve tvaru sloupu, na které se pracuje již přes půl roku bude odkryta  až na slavnostním večeru. Můžeme jen prozradit, že se opět jedná o skleněnou cenu se symbolem hvězdy.

Zvláštní poděkování v tomto směru patří naší produkční Evě Mádleové, jež ceny pomohla vymyslet a podílela se na organizaci výroby.

Ukázka ceny za jednotlivé díly