3. internetová aukce pro ZŠ speciální Diakonie ČCE Ostrava

08.11.2011

Základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava pořádá již 3. internetovou aukci 

Konec aukce: 15.11.2011 12:00:00

Vážení a milí přátelé,

 

připravili jsme pro Vás, na webových stránkách: http://www.aukce.diakoniecce.cz/ třetí internetovou aukci Základní školy speciální Diakonie ČCE Ostrava. Nejkrásnější výrobky a dárky žáků, pedagogů a přátel naší školy si můžete vybírat ve dnech 8. 11. 2011 od 12:00 – 15. 11. 2011 do 12:00. Můžeme Vás ujistit, že všechny byly vyrobeny s láskou a péčí, kterou věnujeme našim žáčkům. A že stejně jako je jejich neopakovatelný úsměv odměnou pro nás, může být výhra v dražbě pro Vás stejným zadostiučiněním.

 

Výtěžek aukce bude použit pouze a jen ve prospěch žáků naší školy. Dárci obdrží své předměty po zaplacení ceny výrobku na účet školy, v případě zasílání poštou se připočítává k ceně ještě poštovné.

 

Jsme nezisková organizace a zajišťujeme výchovu a vzdělávání žáků s těžkými kombinovanými vadami (mentální postižení, různé formy dětské mozkové obrny, smyslové vady, autistické rysy, autismus). Pokud budete mít zájem, budeme velice potěšeni, navštívíte-li nás alespoň, na našich internetových stránky http://www.specialniskola.eu/. Přispět našim žáčkům můžete i na číslo účtu Základní školy speciální Diakonie ČCE Ostrava: 1644503329/0800.

 

Všem zájemcům a dárcům velice děkujemeJ.

 

Čtěte o nejlepších školách v Regionálním deníku

Partneři projektu